Zlot Absolwentów PJ FREEDIVING!

by 10/11/2018

To WY jesteście naszą motywacją!
Dziękujemy, że uczciliście z nami zakończenie już trzeciego sezonu szkoleniowego i sprawiliście, że ten Zlot Absolwentów zapamiętamy na zawsze!!! Atmosfera była tak gorąca, że obyłoby się bez pięknego słońca, które sprzyjało nam w weekend ;) 

Udało nam się w 21 osób zanurkować pod gwiazdami, co jest nowym rekordem - świecący plankton na Malediwach może się schować! 

Dziękujemy zespołowi za pomoc w organizacji i zadbanie o bezpieczne nurkowania dla wszystkich! No Tea No Free, "ikona freedivingu", JADZIA, "Król BO not anymore","Kapitan Borys", Maciek... Nie śmieliśmy nawet marzyć, że będzie nam dane stworzyć z Wami taki team! Dziękujemy Michałowi i Kasi za skutery oraz oświetlenie. Dziękujemy Patrykowi, Kubie, Andrzejowi za zapewnienie oświetlenia, dzięki któremu mogliśmy poszaleć na Grubym w nocy. Dziękujemy Gosi i Bogusiowi za kosmiczny piec, przez niego czas do porannej sesji nurkowej szybko się kurczył, bo nikt nie chciał iść spać :D Dziękujmy wszystkim uczestnikom za pomoc w przygotowaniu posiłków i dbanie o porządek we wiacie - KLASA :) Mariuszowi i Kamilowi za uwiecznienie zlotu na zdjęciach! 

Dziękujemy również tym, którzy chcieli być, ale z różnych względów nie mogli się pojawić, wiemy, że duchem byliście z nami! Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyliście PJ Freediving :D 

Do zobaczenia pod wodą!fot. Mirek Kruk RAVEN Photography

fot. Mirek Kruk RAVEN Photography
fot. Krzysiek Szpejankowski

Prezenty od sekcji basenowej :DWieczór panieński Justyny <3
Trzy lata szkoleń i tyle wspaniałych ludzi na naszej drodze!

PJ FREEDIVING

Autorzy bloga

Jacek Master Instruktor Freedivingu AIDA i aktywny zawodnik

Pati support / social media / herbatka :)