Kursy freedivingu PADI


PADI Basic Freediver

Szkolenie PADI Basic Freediver jest częścią szkolenia PADI Freediver. To doskonały sposób na spróbowanie czym jest freediving oraz  rozpoczęcie przygody z nurkowaniem na wstrzymanym oddechu.

Podczas szkolenia poznasz od podstaw freediving oraz techniki wstrzymywania oddechu w basenie lub na wodach otwartych.

Na szkoleniu PADI Basic Freediver nauczysz się jak korzystać z maski, fajki oraz płetw, a także pianki freedivingowej wraz z pasem balastowym. Korzystanie ze sprzętu zaprojektowanego na potrzeby freedivingu nie jest wymagane podczas tego szkolenia, zatem jeżeli posiadasz obecnie sprzęt do snorkelingu możesz z niego skorzystać podczas tego szkolenia.

Jak przebiega szkolenie?

Szkolenie PADI Basic Freediver składa się z dwóch części:
  1. Wykłady z instruktorem lub/oraz samodzielne szkolenie teoretyczne poprzez aplikację PADIFreediver Touch™ (tylko w języku angielskim) **
  2. Zajęcia basenowe, podczas których nauczysz się jak poprawnie wstrzymać oddech, poruszać się pod wodą oraz prawidłowo asekurować partnera. Celem do zrealizowania będzie wstrzymanie oddechu na minimum 90 sekund oraz przepłynięcie minimum 25 metrów pod wodą.
Wymagania:
  • Minimum 12 lat. 
  • Umiejętność pływania oraz dobry, ogólny stan zdrowia. 
  • Nie jest wymagane doświadczenie w snorkelingu lub freedivingu.
Formularze: 

Wypełniony FORMULARZ MEDYCZNY PADI , Zwolnienie z odpowiedzialności PADI oraz Znajomość zasad bezpieczeństwa PADI

Czas szkolenia: 1 dzień

Cena: 700 PLN

**  PADIFreediver Touch™ - zawiera podręczniki na wszystkie poziomy freedivingu, a jego cena nie jest wliczona w cenę szkolenia. Cena podręcznika to 220 PLN.

** w przypadku nie zakupienia podręcznika koszt certyfikacji wynosi 140 PLN (nie wliczone w cenę szkolenia)
PADI Freediver

Rozpoczęcie przygody ze szkoleniem PADI Freediver to odkrycie podwodnego świata w zupełnie nowy sposób. Wraz z kursem PADI Freediver otrzymasz wiedzę i umiejętności potrzebne by bezpiecznie przebywać pod wodą na wstrzymanym oddechu.

Będziesz rozwijać wiedzę oraz umiejętności potrzebne do wstrzymania statycznego oddechu, pływania pod wodą, schodzenia na głębokość pomiędzy 10 a 16 metrów.

Jak przebiega szkolenie?

Szkolenie PADI Freediver składa się z trzech części:
  1. Wykłady z instruktorem lub/oraz samodzielne szkolenie teoretyczne poprzez aplikację PADIFreediver Touch™ (tylko w języku angielskim) **
  2. Zajęcia basenowe, podczas których nauczysz się jak poprawnie wstrzymać oddech, nauczysz się poruszać się pod wodą oraz prawidłowo asekurować partnera. Celem do zrealizowania będzie wstrzymanie oddechu na minimum 90 sekund oraz przepłynięcie minimum 25 metrów pod wodą.
  3. Minimum 2 sesje na wodach otwartych gdzie będziemy ćwiczyć zanurzenia w głąb oraz uczyć się w jaki sposób asekurować innych freediverów. Celem do zrealizowania będzie zejście na minimum 10 metrów, a maksymalnie na 16 metrów.
Wymagania:
  • Minimum 15 lat. 
  • Umiejętność przepłynięcia minimum 200m bez sprzętu.
Formularze: 

Wypełniony FORMULARZ MEDYCZNY PADI , Zwolnienie z odpowiedzialności PADI oraz Znajomość zasad bezpieczeństwa PADI

Czas szkolenia: 2-3 dni (minimum 15h pod okiem instruktora)

Cena: 1100 PLN

**  PADIFreediver Touch™ - zawiera podręczniki na wszystkie poziomy freedivingu, a jego cena nie jest wliczona w cenę szkolenia. Cena podręcznika to 220 PLN.

** w przypadku nie zakupienia podręcznika koszt certyfikacji wynosi 140 PLN (nie wliczone w cenę szkolenia)Zapraszam do kontaktu w sprawie kursów (w języku polskim i angielskim)
Jacek Polak
e-mail: pjfreediving[at]gmail.com
tel. +48 508 356 813
Kursy Freedivingu PADI, PADI Basic Freedivier, PADI Freediver - Jacek Polak, Kraków

Kursy Freedivingu PADI, PADI Basic Freedivier, PADI Freediver - Jacek Polak, KrakówŚcieżka edukacyjna w systemie PADI
Stopnie w innych organizacjach:


Freediving Course Provider Equivalency Table